ACT ÖZEL DERS PROGRAMLARIMIZ

ACT sınavı Bilgi yetenek sınavıdır. Bu sınav ile sizin sayısal ve sözel yetenekleriniz ölçülür. Amerika da en yaygın sınav aslında ACT sınavlarıdır.

Neden ACT Daha Çok Tercih Ediliyor ;

1. SAT sınavına göre daha kısa paragraf soruları,

2.Fen (Science) bölümü olması özellikle teknik eğitim veren üniversite ve bölümleri için daha cazip olması.

3. Sayısal Matematik bölümünde daha detaylı soruların olması

4. Bir yıl içinde çok daha fazla tarih imkanı sunması. 

Bir yıl yüzünden ACT sınavları daha çok tercih edilmektedir.  Bu sınav hiç kolay bir sınav değildir.

Türkiye de ve bir çok ülkede ACT bilgisayar başında uygulanmaktadır.  Bu korkutucu gelse bile Veritas bünyesinde bilgisayar ortamında yüzlerce deneme sınavı bulunmaktadır. Bu sınavlardan 15 -20 deneme sınavı çözünce tüm kursiyerlerimiz bu sınava alışmaktadır.

ACT de hedefi yüksel olan öğrenciler Özel Ders Çalışmalarımız teke tek (1-1) olarak yapılır. Kurslarımızda veya denemelerde 36 da 30 puan üzerine çıkan her öğrencinin ACT derslerini almalarını öneririz. Çünkü artık işin rengi değişmiştir. Artık çalışma bir sınav ve bir ders şeklinde ilerliyoruz.

Veritas ACT Özel Ders Çalışmaları Sürekli ACT Deneme Sınavlarına Dayanır. ACT Practice Exam SETI Bilgisayar üzerindedir. :. Bu amaç ile sınav odalarımızda Bilgisayar donanımına sahiptir. Her hafta Sat Deneme Sınavı yapıyoruz. Bu sınavlarımız gerçek ve geçmiş yılların ACT Past Exam setlerinden oluşmaktadır..

Öğrenciler ACT Sınav ortamlarının benzeri ortamda deneme sınavlarına girmektedir. Öğrencilerin sınav ortamını her hafta yaşamasını istiyoruz. ACT Deneme Sınavlarımız ile sürekli seviyelerini takip ediyoruz. Zayıf noktalarını görüyoruz.

ACT Practice Exam ile her hafta öğrencilerimizi ve aldıkları eğitimleri değerlendirerek öğretmenlerimizin ve öğrencimizin performansını takip ediyoruz.  Öğretmen değişiklikleri , farklı bakışları öğrenci ile ekleyebiliyoruz.

Her ders sonunda öğretmen veriminin ölçülmesine yönelikte anket yapılıyor.  Eğer öğrenci memnuniyeti yok ise kesinlikle ücret alınmamaktadır.

ACT ÖZEL DERS PROGRAMI

ACT 1-1 DERS PROGRAMI Süre ACT English ACT Math ACT Science
ACT Tek Üst Seviye  45  Ders 15 saat 15 Ders 15 Ders
ACT Grup ( Yeni Başlayanlar -Grup-) 45 saat 15 saat 15 Saat 15 Saat
ACT HARD English (Yeni Başlayanlar -
1-1--)
15 Saat 15 Saat -- --
ACT Math ( Yeni Başlayanlar Tekli) 15 Saat ----- 15 Saat -----
ACT Science ( Yeni Başlayanlar Tekli) 15 Saat ----- --- 15

Comments

Write A Comment

 
 
 
 
 
AAA
Contact Information
Join our mailing list

Please enter your details

Newsletter: