Veritas SAT kursları Logo
VERITAS ACT -SAT Kurs ve Hizmetleri

Veritas IB - AP SAT ACT sınavlarında uzmanlaşmış 20 yıllık bir firmadır.

1. Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı Avrupa , Amerika , Güney Kore , Kanada yı kapsayan ücretsiz eğitim danışmanlık hizmetlerimiz mevcuttur.

2. IB Programları

3. AP Programları

4. ALMANYA Universitelerine Başvuru ve TESTAS Sınavı Hazırlık

5. Creative Writing ( Universite Başvuru Mektupları)

Hizmetlerimiz verilmektedir.

 • ACT Grup Programlarımız

  ACT Sınavlarına yönelik grupların oluşumu öncelikle yapılmaktadır. Seviye tespit sınavı ardından gruplar oluşturulmaktadır. Öncelikle ACT Deneme Sınavlarına almaktayız. Ardından seviyelerine göre öğrencilerimiz en fazla üç kişilik gruplar kurmaktayız.

  ACT Grup için Tıklayınız
 • ACT Deneme Sınavlarımız

  Veritas ACT Kurslarında ACT sertifikalı öğretmenlerimiz yer almaktadır. Fakat burada en büyük üstünlüğümüz ONline Deneme sınav setlerimizdir. Bizdeki tüm ACT deneme sınavları On-line olarak Bilgisayar başında yapılır.

  ACT Deneme Sınav Programı
 • ACT 1-1 Kurs Programlarımız; ACT Sınavları Yetenek , Bilgi ve Hız Üzerine Tasarlanmış Sınavlardır. Sayısal Yeteneğinizi en son sınırlarına kadar ölçen sınavlardır. SAT den farklı olarak ACT de Fen Bilgisi bölümü de vardır. Özellikle sayısal tercihli öğrenciler için ACT daha avantajlı olabilir. Referanslarımız

En merkezi yerlerde Sürekli Deneme Sınavı

Veritas ACT Kursları ile başarı

Veritas olarak Türkiye de en çok Burslu Öğrenci yollayan kurumuyuz. Bizim hedeflerimiz ABD de burslu eğitim imkanları programlarımızda buna göre tasarlanmıştır. Veritas ACT kursları Türkiye ilk ACT eğitimlerine başlayan hatta ACT yi Türkiye ye tanıtan kurumdur. Veritas ACT Kurslarında Grup ve size özel hazırlanan bireysel kurslarımızdan faydalanabilirsiniz.

Veritas Olarak bizim hedefimiz öğrencilerin en iyi üniversitelerden kabul almasıdır. Biz Turizm acentası değil Eğitim Kurumuyuz.

Sürekli ACT Deneme Sınavları Yapmaktayız.

ACT artık SAT sınavlarının Online olmaya başlaması sonrası en çok yaygın uygulanacak sınavlardır.

Veritas

Veritas Kursları 2006 yılında Akademisyen bir kadro ile kuruldu. Kuruluşu 2006 yılında ODTU mezunu öğretmenler ile olmuş. O günden bu zaman kadrosunu Cambridge , Oxford, Columbia, Galatasaray - Boğaziçi gibi saygın üniversitelerden mezun ve tecrübeli öğretmenler ile büyütmüştür.  VERİTAS Öğretmen ORTAKLIĞINA Dayalı Öğretmenler Firmasıdır.  Fakat Veritas ın asıl sahipleri öğrencilerimiz ve onların Disiplinli en ufak hatamızda bize geri dönüş yapan ailelerimizdir. VERİTAS ta koşulsuz Öğrenci Memnuniyet Garantisi vardır. Bir öğrenci veya veli dersten verim almadığını belirtmesi halinde hiç bir ücret alınmaz. Alınan ücretler de iade edilir. Hiç bir koşul yoktur.

Veritas olarak sadece Kurs MERKEZİ değiliz. Aynı zamanda öğrencilerimiz takip ederek onların üniversite başvuru danışmanlıklarını da yapmaktayız.

Hedeflerimiz büyük; GERÇEKÇİYİZ AMA İMKANSIZI İSTERİZ.

Contact Information
Join our mailing list

Please enter your details

Newsletter: